Uczniowie zdolni

Rok szkolny 2016/17

Konrad_dyplom

* Uczeń klasy III C Konrad Bartoszewicz zdobył wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematycznym.








3Uczennica Nadia Sadzawicka z klasy 3a oraz uczeń Filip Wilkoński z klasy 3d reprezentowali trzecioklasistów w regionalnym konkursie ortograficznym o tytuł śląskiego ?Mistrza Złotego Pióra 2017? organizowanym przez SP nr 36 w Zabrzu. Filip zdobył wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!










laura dyplom_2017*Uczennica klasy Vb Laura Dąbrowska zajęła II miejsce
w VI edycji miejskiego konkursu informatyczno ? technicznego
?Ludzie ? rower i ekologia? dla klas IV ? VI.










słonina_2017

*Nasza uczennica Magdalena Słonina z kl. III a zajęła I miejsce VI edycji miejskiego konkursu informatyczno – przyrodniczego „Zimowa stołówka dla zwierząt”








natalialubczyk_bajka_II_2017

*Natalia Lubczyk
z kl. 5 A zdobyła II miejsce w Konkursie Literackim pt. „Czy to bajka, czy nie bajka … o smogu” organizowanym z okazji Tygodnia Ziemi przez Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.





olapogoda_bajka_wyr_2017

*Aleksandra Pogoda z kl. 6 B zdobyła wyróżnienie w Konkursie Literackim pt. „Czy to bajka, czy nie bajka … o smogu” organizowanym z okazji Tygodnia Ziemi przez Muzeum Górnictwa Węglowego
w Zabrzu.






* Nasi uczniowie brali udział w Miejskim Konkursie „Krzyżówka Informatyczna” i zajęli następujące miejsca:
w kategorii klas III
III miejsce ? Filip Wilkoński kl. III d
w kategorii klas VI
III miejsce ? Maja Reputała kl. VI b

* Martyna Wrzesińska z klasy 2 d za zdobycie II miejsca w Między świetlicowym Konkursie Plastycznym pod hasłem ? Miś? organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 42 im. Mikołaja Kopernika w Zabrzu.

Wyniki szkolnego konkursu „Stajenka bożonarodzeniowa”
KLASA I
I miejsce – Lena Łakomy
II miejsce – Olaf Sas
III miejsce – Filip Samełko
Wyróżnienie – Ines Kogut
KLASY II
I miejsce – Klaudia Mróz IId
II miejsce – Marek Posmyk IIc
III miejsce – Bartłomiej Zawada IIa
Wyróżnienie – Jakub Orlikowski IIb
– Oliwia Stanisławska IIb
– Wiktoria Miszczuk IIa
KLASY III
I miejsce – Agata Wilk IIIc
II miejsce – Angelika Szustak IIIc
III miejsce – Dominika Powała IIIc
Wyróżnienie – Zuzanna Orlikowska IIIb
– Julia Krawiec IIId
– Angelika Ignasiak IIIa

fialt_2016_ruda





*Nasi uczniowie brali udział w konkursie plastycznym
im. S. Wieczorka na projekt znaczka pocztowego o tematyce bożonarodzeniowej
i zdobyli wyróżnienia:

z klasy I A:

* Dominik Reputała
* Olaf Sas
* Samuel Zioła

z klasy II D:
* Kinga Łozowska

z klasy III A:
* Sebastian Jankowski

z klasy III C:
* Dominika Powała

lubczyk_imsc_pck_16


*Nasza uczennica Natalia Lubczyk zajęła I mscw etapie rejonowym Małego Ratownika PCK








lubczyk_iimsc_plast_pck_16

* Nasza uczennica Natalia Lubczyk zajęła II msc w konkursie plastycznym Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK










Wyniki XII edycji konkursu plastyczno ? literackiego ?Urodziny Kubusia?

Klasa I kategoria ?Portret?

I miejsce Karolina Kowalczyk
II miejsce Samuel Zioła
III miejsce Ines Kogut
Wyróżnienie Lena Łakomy

Klasy II kategoria ?Prezent?

I miejsce Oliwia Kotlarczyk II c
II miejsce Klaudia Mróz II d
III miejsce Ola Łobko II b, Marcelina Banaczek II d
Wyróżnienie za współpracę z rodzicami Jakub Krawczyk II a

Klasy III kategoria ?List?

I miejsce Filip Stolarczyk III c
II miejsce Szymon Badoń III d
III miejsce Kamil Gładysz III a
Wyróżnienie Arkadiusz Kafanke III d

Rok szkolny 2015/16

*Nasi uczniowie Emilia i Dawid Bartochowscy zdobyli wyróżnienie w XIII EDYCJI ZABRZAŃSKIEGO KONKURSU MATEMATYKA NITKĄ SZYTA pod hasłem ?POSTAĆ BAJKOWA?

mroz_2msc

zychajlo_3msc

W Konkursie Poezji Dziecięcej 2016 organizowanym przez OPP nr 3 w Zabrzu nasze uczennice zajęły:
II msc – Wiktoria Mróz
III msc – Weronika Zychajło

<BR
<BR

<BR
<BR

<BR
<BR

<BR
<BR

mroz_mat_Imsc

szwitalla_mat_imsc

Nasze uczennice wzięły udział w Sztafecie Matematycznej organizowanej przez SP 17 i zajęły:
I msc – Wiktoria Mróz w kategorii klas IV
I msc – Emilia Szwitalla w kategorii klas V

<BR
<BR

<BR
<BR

<BR
<BR

<BR
<BR

<BR
<BR
* Dawid Bartochowski zajął II msc. a Magdalena Czech III msc.
w Miejskim Konkursie Plastycznym ?Śląski Festiwal z Martwą Naturą?.

Bartosz Dawid

*Bartosz Dawid zdobył II miejsce w V edycji miejskiego konkursu informatyczno – przyrodniczego „Co to są odpady i dlaczego są niebezoieczne.
<BR
<BR

<BR
<BR

<BR
<BR

<BR
<BR

<BR
<BR

<BR
<BR
szostak_dyplom
<BR
<BR

<BR
<BR

<BR
<BR
*Emilia Szostak zdobyła III miejsce w XIV edycji Miejskiego konkursu rymowanka – układanka :Książka moim przyjacielem
w świątek, piątek i niedzielę.
<BR
<BR

<BR
<BR

<BR
<BR
szwitalla_wiersz
<BR<BR
<BR

<BR
<BR
*Emilia Szwitalla
zdobyła II miejsce w finale Miejskiego konkursu frazeologicznego „Z polszczyzną za pan brat” pod patronatem Wojewody Śląskiego

<BR
<BR

<BR
<BR

<BR
<BR

<BR
<BR

<BR
<BR

<BR
<BR
* Borys Rogowski z kl. III B zajął III miejsce w Miejskim Konkursie Wiedzy „Krzyżówka Informatyczna”

KonradB
<BR
<BR

<BR
<BR
* Uczeń Konrad Bartosiewicz z kl. II c zajął III miejsce w VIII edycji Miejskiego konkursu „Mistrz Matematyki I Logiki” wśród uczniów klas drugich.

<BR
<BR

<BR
<BR

<BR
<BR

<BR
<BR

<BR
<BR
W Mroz III msc_2016
<BR
<BR
*Uczennica naszej szkoły Wiktoria Mróz zajęła III miejsce w grupie uczniów szkół podstawowych w Półfinale 54. Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Filatelistycznego.

<BR
<BR
* Nasi uczniowie brali udział w Dzielnicowym Konkursie „Najpiękniejsza maska karnawałowa” i zdobyli:
I miejsce Jakub Gawęda kl. IIIB
II miejsce Angelika Szustak kl. II C

* Uczennica Emilia Szostak kl. IV A została laureatką internetowego konkursu z j. angielskiego dotyczącego szkolnej gazetki.

* Nasz uczeń Jakub Gawęda kl. III B zdobył wyróżnienie w IV miejskim konkursie informatyczno-technicznym „Kartka świąteczna” organizowanym przez SP 17 w Zabrzu

*Marcin Paściak z klasy II C zdobył II miejsce w szkolnym konkursie Bożonarodzeniowym

* Nasi uczniowie brali udział w Międzymiejskim Świątecznym Konkursie Filatelistycznym na projekt znaczka
i kartki pocztowej organizowanym przez PZF w Rudzie Śląskiej
i zdobyli:

w kategorii: Projekt Kartki Pocztowej kl. I – III

– III msc Judyta Glazer z III B
– wyróżnienie Jakub Gawęda z III B

kl. IV – VI

– wyróżnienie Weronika Kautza z kl. V A

* Wyniki szkolnego konkursu ” List do św. Mikołaja w j. angielskim”

1. Emilia Szostak 4a
2. Jakub Beitz 3a
3. Paulina Wochnik 3a

* Nasi uczniowie brali udział w Miejskim Konkursie „Zawód mojej mamy / zawód mojego taty” w ramach Ogólopolskiego Tygodnia Kariery i zdobyli:
I msc Sandra Michalska oraz II msc Krzysztof Podobiński oboje z klasy II D.

* Nasza uczennica z kl. III B Martyna Maciejczyk zajęła II miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim z języka angielskiego.

Wyniki szkolnych konkursów z języka angielskiego

21.09. Konkurs na wykonanie dowolną techniką flagi Wielkiej Brytanii

1. Wiktoria Mróz 4a
2. Julia Jankowska 4 b
3. Paulina Jakubaszek 4a

05.10 Konkurs na wykonanie mapy Wielkiej Brytanii

1. Alan Gawlak 6b
2. Maja Reputała 5a
3. Igor Samsonowicz 6b

02.11. Konkurs na wykonanie dowolną techniką flagi Anglii

1. Bartek Łuczak 1a
2. Klaudia Mróz 1d
3. Błażej Telbyło 1c
Malwina Wróbel 1b

03.11. Szkolny konkurs recytatorski ” Once upon a time”

1. Martyna Maciejczyk 3b
2. Kornelia Wrona 2b
3. Milena Omyła 3b

Dawid BartochowskiW dniu 27 października w OPP 3 w Zabrzu przy ul. Opolskiej Dawid Bartochowski, w towarzystwie taty i siostry Emilki odebrał nagrodę za wyróżnienie w kategorii SP klas IV-VI w XXVI edycji konkursu plastycznego Zabrze ? moje miasto pt. ?Widok z okna?. Życzymy dalszych sukcesów.

 

Wyniki szkolnego konkursu plastyczno – literackiego „Urodziny Kubusia”

Klasa I ? kategoria: Portret

I msc Marcelina Banaczek I A
II msc Malwina Wróbel I B, Adam Nowak I C
III msc Magdalena Kołodziej I D
Wyróżnienie: Oliwia Stanisławska I B

Klasy II ? kategoria: Prezent

I msc Sandra Kołodziej II A
II msc Paulina Bartosz II D
III msc Jessica Iwan II B
Wyróżnienie Wiktoria Szukała II C , Agata Kowalczyk II C

Klasy III ? kategoria: List z życzeniami

I msc Borys Rogowski III B
II msc Paulina Wochnik III A
III msc Martyna Maciejczyk III B
Wyróżnienie: Paulina Miszka III C, Jakub Wyciślok III B

* Uczennica Agata Wilk z klasy II C została laureatem ogólnopolskiego konkursu ?Warto pomagać? w ramach kampanii ?Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Wyniki szkolnego konkursu czytelniczego „Lato z książką”

I msc Paulina Smorąg III a, Konrad Bartoszewicz II c
II msc Paulina Wochnik
III msc Anna Trzósło
Wyróżnienie: Nikolas Zub, Mateusz Krawczyk,Filip Krawczyk,Gabriel Choroba, Kuba Beitz, Nicola Grabowska

Rok szkolny 2014/15

W tegorocznej edycji konkursu pt. ?Mój ulubiony bohater literacki?, aż trzy prace uczniów naszej szkoły zachwyciły jurorów.

Bartochowski Dawid
emilia b
nagroda Oliwii Lipiec

W gronie laureatów w kategorii kukiełki I miejsce zajęła Emilia Bartochowska, drugie – jej brat – Dawid Bartochowski. Zaś w rysowaniu na III miejscu znalazła się Oliwia Lipiec. Gratulacje dla młodych artystów!

 

adadz

* Nasza uczennica Adrianna Dziuba wzięła udział w 61 edycji Festiwalu Młodzieży Szkolnej im. Norberta Kroczka i zdobyła Srebrną Nutę
w kategorii śpiew szkół podstawowych.

 

* Nasi uczniowie brali udział w X edycji Miejskiego Konkursu Informatycznego „Krzyżówka Informatyczna” i zdobyli następujące miejsca:
w kategorii klas III: I miejsce ? Mateusz Białas kl. III B
w kategorii klas V: II miejsce ? Krzysztof Hałat kl. VA
w kategorii klas VI: III miejsce- Natalia Piaseczna kl. VIB

emilia
*Nasza uczennicaEmilia Szwitalla zajęła I miejscew XIII edycji
konkursu rymowanka – układanka pt. „Wiosna – Radosna”

* Uczennica klasy 3a Wiktoria Mróz zajęła 1. miejsce w eliminacjach miejskich Małego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

* Wyniki szkolnego konkursu na prezentację „Razem tworzymy lepszy Internet”

I miejsce Michalina Bieras
II miejsce Wiktoria Kukla
III miejsce Anna Adamczyk

maja r
* Nasza uczennica Maja Reputała zajęła II miejsce w IX Miejskim Konkursie Plastyczno – Literackim „Janosch i bohaterowie jego bajek. Miś i Tygrysek poznają Śląsk”

 

20141217_163317* Nasi uczniowie kl. I – III pod kierunkiem wychowawców i klas IV – VI pod kierunkiem p. Danuty Kusz brali udział w Międzymiejskim (Katowice, Słupia, Ruda Śląska, Zabrze – łącznie 279 prac) konkursie plastycznym na Projekt znaczka pocztowego o tematyce bożonarodzeniowej organizowanym przez Zarząd Oddziału PZF Ruda Śląska i zdobyli:

I miejsce – Kamila Cisek I a
III miejsce – Wiktoria Pogoda VI a
V miejsce – Aleksandra Tomaszewska VI B
wyróżnienia: Szymon Hryniewicz kl. II B, Marcin Pawlak II C

*W Miejskim Konkursie wiedzy o PCK i pierwszej pomocy ?Mały Ratowniczek? w kategorii klas 1-3 Natalia Lubczyk zajęła III miejsce, a w kategorii klas 4-6 Dominika Koseła zajęła II miejsce. Konkursowi wiedzy towarzyszył konkurs plastyczny pod hasłem ?W zdrowym ciele zdrowy duch?

* Nasza uczennica Magdalena Stachura została laureatką w konkursie plastycznym X edycji „Karykatury Ślązaka”. W tym roku zadanie polegało na przedstawieniu muzyków związanych ze Śląskiem. W dniu 2 grudnia podczas uroczystego podsumowania
w Państwowej Szkole Muzycznej w Zabrzu odebrała nagrodę za wyróżnienie. Ujęła jurorów swoją interpretacją karykatury Marcina Wyrostka. Gratulujemy sukcesu!
madzia1

 

* Nasz uczeń Jakub Gawęda z klasy II B zdobył III miejsce w miejskim konkursie „Pocztówka do kolegi z wielkiej Brytanii”

Wyniki szkolnego konkursu dla klas I i II „Różaniec”

Klasy I

I miejsce Agata Wilk
II miejsce Angelika Żur
III miejsce Szymon Badoń

Wyróżnienia

Mikołaj Łobko
Piotr Bienienda
Kamila Cicsek
Lena Baron
Filip Stolarczyk
Amelia Gliniecka
Marcin Paściak

Klasy II

I miejsce Nicola Grabowska
II miejsce Anna Posmyk
III miejsce Julia Grzelachowska

Wyróżnienia

Jakub Beitz
Paulina Miszka
Wiktoria Majeran

Wyniki szkolnego konkursu Urodziny Kubusia

Klasy O i I

I miejsce     Zosia Szawdzin i Kamil Gładysz

II miejsce   Marta Anderwald

III miejsce  Tadeusz Stachura i Klaudia Mróz

wyróżnienie  Martyna Wrzesińska

Klasy II

I miejsce    Milena Omyła

II miejsce  Ola Olejko

III miejsce Julia Śmistek

wyróżnienie Jakub Nosek

Klasy III

I miejsce    Wiktoria Mróz

II miejsce   Mateusz Białas

III miejsce  Laura Dąbrowska

wyróżnienie  Julia Chrzan


Rok szkolny 2013/14

* Nasz uczeń Borys Rogowski kl. I B otrzymał wyróżnienie w III Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Mój ulubiony bohater literacki” w kategorii „Kukiełka”

* Nasza uczennica Emilia Bartochowska kl. III B zajęła III miejsce w Miejskim Konkursie Przyrodniczo – Informatycznym ?JAK POWINIEN WYGLĄDAĆ PARK W MOIM MIEŚCIE ? PROJEKT PARKU MOICH MARZEŃ?.

* Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Miejskim Konkursie Informatycznym „Krzyżówka Informatyczna” i zdobyli:
I miejsce Mateusz Białas w kategorii klas II
I miejsce Emilia Szwitalla w kategorii klas III
I miejsce Krzysztof Hałat w kategorii klas IV
I miejsce Anna Adamczyk w kategorii klas V

* Nasi uczniowie z klasy III B: Emilia Bartochowska, Maja Reputała i Dawid Bartochowski zajęli II miejsce zespołowo w XVII edycji Miejskiego Turnieju Wiedzy o Zabrzu „Czy znasz swoje miasto?” dla uczniów klas III szkół podstawowych.

* Uczennica Kinga Nowara z kl. IV B zdobyła wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastyczno –  Literackim „Janosch i bohaterowie jego bajek”

* Nasi uczniowie z klasy I B Karolina Spychalska, Julia Wladarz i Kacper Rogóż zdobyli wyróżnienia w miejskim konkursie internetowym „Kartka wielkanocna”

Wyniki szkolnego konkursu na prezentację multimedialną „Bezpieczny Internet”

I miejsce         Bartłomiej Szitler  kl. V a

II miejsce        Kinga Kubacka       kl. VI a

III miejsce       Mateusz Wicher     kl. V a

*W miejskim konkursie plastycznym „Zwierzęta to moi przyjaciele” uczniowie naszej szkoły z klasy III b – Maja Gomułka zajęła III miejsce a Piotr Rybacki zdobył wyróżnienie

* Joanna Podobińska i Aleksandra Pasieka z kl. VI a zajęły I miejsce w miejskim konkursie plastycznym „odkrywamy czystą Polskę” w ramach Sprzątania Świata 2013

*Ada Dziuba i Oliwia Sosna z kl. II c zdobyły wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym „Wiersze Tuwima”

* Wiktoria Mróz zdobyła II miejsce w miejskim konkursie literackim „Zabrzańska przygoda św. Mikołaja”Na XIV Międzyszkolnym Przeglądzie Inscenizacji Bożonarodzeniowych organizowanym przez Górnośląskie Centru Edukacyjne nasi uczniowie zdobyli:

* Dominika Koseła – wyróżnienie za rolę Gwiazdy

* Natalia Piaseczna – wyróżnienie za rolę Narratora

* Mateusz Wicher – wyróżnienie za rolę Króla

*W miejskim konkursie wiedzy o pierwszej pomocy „Mały Ratowniczek”, którego organizatorem jest Polski Czerwony Krzyż nasi uczniowie zajęli:
kategoria klas I – III
I miejsce  Natalia LubczykII a

kategoria klas IV – VI

II  miejsce Dominika Koseła V a

Dominika Koseła została także laureatką pierwszego miejsca konkursu plastycznego ” Zdrowy uśmiech z PCK”.

Uczniowie naszej szkoły brali udział w międzymiejskim konkursie filatelistycznym na projekt znaczka i kartki pocztowej o tematyce bożonarodzeniowej, który zorganizował Oddział Rudzki Polskiego Związku Filatelistów i zdobyli:

kategoria:  sześciolatki z klas I:

1 miejsce    Jakub Rumiński

2 miejsce    Kacper Podrażka

3 miejsce    Jakub Krystaszek

kategoria: klasy I – III

3 miejsce     Dominik Zięcik

wyróżnienie    Julia Foksowicz

kategoria klasy IV – VI

2 miejsce    Joanna Podobińska, Aleksandra Tomaszewska

3 miejsce   Natalia Piaseczna

5 miejsce    Oliwia Lipiec

wyróżnienia: Patrycja Jarczyk, Oliwia Opeldus, Magdalena Stachura, Natalia Chołuj

Wyniki szkolnego konkursu Urodziny Kubusia

Klasy 0 i I

I miejsce        Paulina Wochnik

II miejsce      Filip Krawczyk

III miejsce    Daniel Teper

Wyróżnienia Dariusz Piaseczny

Klasy II

I miejsce         Paulina Jakubaszek

II miejsce       Katarzyna Smołka

III miejsce     Ada Dziuba

Wyróżnienia  Julia Jankowska, Jakub Małecki, Tadeusz Stachura, Martyna Nocoń, Anna Gwiazdecka

Klasy III

I miejsce         Radosław Bieniek

II miejsce       Syndia Jastrzębska

III miejsce     Wiktoria Chalczyńska

Wyróżnienia Dawid Bartochowski, Weronika Gałecka

Rok szkolny 2012/13

* Uczennica kończąca szkołę Milena Szczepińska z klasy VI A otrzymała Nagrodę Dyrektora Szkoły za uzyskanie na koniec roku szkolnego najwyższej średniej ocen.

* Uczennica kl. III a  Liwia Szala zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Kangur Matematyczny

* Nasi uczniowie klasy II B Emilia i Dawid Bartochowscy zdobyli wyróżnienie w Miejskim Konkursie Znam i Czytam Lektury Szkolne* Uczniowie klas I-IV brali udział w Miejskim Konkursie Informatyczno – Przyrodniczym i zdobyli:„Ekopojemnik – czyli jak może wyglądać ekologiczny kontener na wiele odpadów”:

I msc       Dawid Bartochowski kl. II B

III msc  Liwia Szala kl. III a

„W jaki sposób można wykorzystać śmieci pochodzące z naszych domów”:

wyróżnienie Patryk Kopka IV A

* Uczennica Magdalena Stachura zajęła III msc. w Konkursie Plastycznym XX Tygodnia Ziemi „Drużyna Wielkiego Segrego” organizowanym przez Muzeum górnictwa Węglowego w Zabrzu

* Uczniowie klas II – IV brali udział w Miejskim Konkursie Informatycznym „Krzyżówka Informatyczna” i zajęli:

Emilia Szwitalla kl. II b  – III miejsce

Krzysztof Hałat kl. III a – I miejsce

Anna Adamczyk kl. IV a – I miejsce

* Nasi uczniowie z kółka filatelistycznego brali udział w 51 Miejsko – Gminnym Konkursie Filatelistycznym i zdobyli:

* Natalia Piaseczna kl. IV a  – III miejsce

* Wiktoria Drewa kl. IV a – IV miejsce

WYNIKI SZKOLNEGO ETAPU MIEJSKIEGO KONKURSU
JĘZYKA ANGIELSKIEGO ?I AM THE BEST?

I         Aleksandra Sadkowska

II       Zuzanna Stachura

III     Bartosz Ogoński


* Uczeń Dawid Bartochowski kl. II B zajął  II w V edycji Miejskiego konkursu „Mistrz matematyki i Logiki”

* Uczeń Patryk Kopka kl. IVa zajął VII miejsce w Miejskim Konkursie Plastyczno- Literackim „Janosch i bohaterowie jego bajek”

* Nasi uczniowie uczestniczyli w Miejskim internetowym konkursie na Kartkę Wielkanocną organizowanym przez OPP nr 4 w Zabrzu i zdobyli:
I miejsce Michalina Bieras IV a
III miejsce Krzysztof Hałat III a

* Nasza uczennica z klasy III A Liwia Szala zakwalifikowała się do finału Konkursu Ortograficznego klas III i zdobyła VII miejsce.

* Nasi uczniowie uczestniczyli w Świątecznym konkursie plastycznym organizowanym przez Zarząd Oddziału PZF w Rudzie Śląskiej i zdobyli:

w kategorii projekt znaczka:

klasa „0” – wyróżnienia:

Wiktoria Diszer, Gabriel Choroba, Kacper Podrażka, Mateusz Krawczyk, Filip Krawczyk, Piotr Zawada, Brian Wyspiański, Julia Świstek

klasy I-III

I msc      Maciej Zając kl. III B

wyróżnienie Kamila Krawczyk kl. III A

klasy IV – VI

II msc   Joanna Podobińska kl. V A

III msc Kinga Król kl. V B

wyróżnienia: Kinga Kubacka i Natalia Grzenia  z kl. V A

* Uczennica Martyna Wochnik zakwalifikowała się do etapu Diecezjalnego Konkursu Biblijnego


* Uczennice Dominika Koseła kl. IV B i Liwia Szala kl. III a zajęły I miejsca w Etapie Rejonowym Konkursu Wiedzy Małego Ratowniczka PCK.

* Uczeń Paweł Bugaj kl. II A zajął I miejsce a uczennica Aleksandra Czerwińska kl. III B zajęła II miejsce w XV Miejskim Konkursie Rękodzieła Dziecięcego ?W żłóbku na sianie?

Wyniki szkolnego konkursu „Urodziny Misia”

Klasa „0”  – kolorowanki

I miejsce     Paulina Wochnik

II miejsce   Filip Krawczyk

III miejsce Nikola Dobrowolska

wyróżnienie   Gabriel Choroba

Klasy I – portret

I miejsce      Wiktoria Szolc

II miejsce    Rafał Bednarczyk

III miejsce Wiktoria Karczewska

wyróżnienia: Mateusz Olchawa, Piotr Urbański, Dawid Bartosz, Emilia Szostak

Klasy II – prezent

I miejsce      Dominik Lewczyk

II miejsce    Emilia Matuła

III miejsce  Julia Łuczak

wyróżnienie: Weronika Gałecka

Klasy III – Mruczanka dla Kubusia

wyróżnienia: Liwia Szala, Mateusz Górny


* Nasi uczniowie brali udział w Miejskim Konkursie „Zwierzęta, to moi przyjaciele”     i zdobyli:

II miejsce – Liwia Szala z  kl. III A

wyróżnienia – Bartek Mazurek, Maciej Zając, Dominik Zięcik oraz cała klasa I c

* Uczniowie klas I – III brali udział w szkolnym konkursie „List do św. Mikołaja” w jęz. angielskim. Wyróżnieni zostali:

Wiktoria Mróz kl. I A

Julia Wrona kl. I B

Dawid Adamczyk kl. I C

Elena Nowak kl. II A

Oliwier Woźniak kl. II B

Julia Wrona kl. III B

Kamil Kulpok kl. III B

* Nasze uczennice Aleksandra Kurowska z kl. V A ( III msc.) i Edyta Raczyńska (I msc.) z kl. VI A zostały laureatkami konkursu plastycznego  pt. Karykatura Ślązaka.

* Nasi uczniowie uczestniczyli w szkolym konkursie „Mój różaniec” i zajęli:

I msc      Dawid Gendarz  kl. Ic

II msc    Natalia Kopycińska kl. I b

III msc. Wiktoria Baganz kl. I a

* Uczennica Julia Wrona z kl. III B zdobyła wyróżnienie w I edycji Miejskiego konkursu Angielskiej Piosenki.

* Uczeń Bartek Organek zajął I miejsce  wszkolnym konkursie na projekt logo programu „Comenius”

* Marcin Szymczyk z kl. IV B zdobył wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Tramwaj przyjazny środowisku” organizowanym przez Tramwaje Śląskie S.A.

Rok szkolny 2011/12

* Uczeń kończący szkołę Patryk Węclewicz z klasy VI A otrzymał Nagrodę Dyrektora Szkoły za uzyskanie na koniec roku szkolnego najwyższej średniej ocen.

12 maja 2012 r. uczennice z kółka filatelistycznego reprezentowały naszą szkołę w Miejsko – Gminnym Pólfinale Filatelistycznym i zajęły następujące miejsca:

IV msc – Wiktoria Drewa

V msc – Natalia Piaseczna

VIII – Nikola Majka

07.05.2012r. nasze uczennice z klasy 6a wzięły udział w Festiwalu Piosenki Dziecięcej Śpiewająca Podstawówka. Zaśpiewały po dwie piosenki polskie w tym jedną o tematyce przyrodniczej.

Nikola Wladarz zajęła 1 miejsce, a Ania Szopa 3 miejsce

Nasi uczniowie brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym TIK TAK.

W eliminacjach szkolnych zajęli:

1 msc Alina Ziemianin

2 msc Patryk Węclewicz

3 msc Patryk Saworski

Wyniki szkolnego etapu miejskiego konkursu z jęz. angielskiego „I’m the best”

1 msc Julia Janoszka

2 msc Jessica Lis

3 msc Mikołaj Piątek

4 msc Patryk Węclewicz

5 msc Daniel Hajduk

Wyniki szkolnego konkursu recytatorskiego w języku angielskim

1 msc Aleksandra Kurowska

2 msc Natalia Grzenia

3 msc Filip Kohnke

4 msc Weronika Piątkowska

5 msc Zuzanna Stachura

* Uczeń Marcin Szymczyk z klasy IIIB zdobył główną nagrodę w konkursie miejskim w ramach kampanii Całą Polska Czyta Dzieciom

* Nasi uczniowie Dawid Bartochowski z klasy IB oraz Liwia Szala z klasy IIA zostali laureatami IV edycji miejskiego konkursu „Mistrz Matematyki i Logiki”

* Uczeń klasy VI B Aleksy Dziuba zajął III miejsce w miejskim konkursie informatyczno-przyrodniczym „W jaki sposób ja i moja rodzina możemy żyć ekologicznie”

* Patryk Węclewicz uczeń klasy VI A zajął III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Anglii

Wyniki szkolnego konkursu na prezentację multimedialną „Bezpieczny Internet”

I miejsce Patryk Węclewicz VI a

II miejsce Aleksy Dziuba VI b

III miejsce Patryk Andrzejewski Va

Wyróżnienie Maciej Chęciński

Wyniki szkolnego Konkursu Kolęd

I miejsce – Anna Szopa

II miejsce – Katarzyna Kautza, Zuzanna Stachura

III miejsce – Patryk Andrzejewski

Wyróżnienia: Nikola Wladzarz, Aleksandra Pasieka

* Julia Janoszka z klasy VI C zdobyła wyróżnienie w konkursie informatycznym „PC QUESTIONS 10” organizowanym przez MDK w Rudzie Śląskiej

Wyniki szkolnego Konkursu o Wielkiej Brytanii

I miejsce – Patryk Węclewicz

II miejsce – Rafał Walaszczyk

III miejsce – Aleksandra Sadkowska

IV miejsce – Kinga Mikulska i Jakub Piechocki

V miejsce – Patryk Cebula

* Nasza uczennica Nikola Wladarz zdobyła wyróżnienie indywidualne w V Zabrzańskim Przegladzie Jasełek 2011
* Dominika Koseła z klasy III B reprezentowała szkołę w Miejskim Konkursie Wiedzy „Mały Ratowniczek” i zajęła III miejsce* Nasza uczennica z klasy II B Natalia Poros zajęła II miejsce w Miejskim Konkursie Ładnego Pisania i KaligrafiiWyniki IX edycji szkolnego konkursu plastyczno – literackiego „Urodziny Kubusia”Klasa 0I miejsce Oliwia NowakII miejsce Wiktoria MusiołIII miejsce Daniel Wisińskiwyróżnienie Kajetan RanochaKlasa II miejsce Emilia Bartochowska IbII miejsce Elena Nowak IaIII miejsce Aleksandra Pogoda Ib i Paulina Matlewska IaKlasa III miejsce Julia Copik IIaII miejsce Martyna Piątek IIbIII miejsce Łukasz Krot IIawyróżnienie Sonia Ozimińska IIaKlasa IIII miejsce Maja Kapcińska IIIbII miejsce Dobrosława Wydrzyńska IIIbIII miejsce Mateusz Baran IIIawyróżnienie Wiktoria Pogoda IIIa i Dominika Koseła IIIb* Nasza uczennica z klasy III A Paulina Drozdowska zajęła III miejsce w Miejskim konkursie „Zwierzęta to moi najlepsi przyjaciele” w kategorii szkół podstawowych* Uczennica klasy III A Magdalena Stachura zajęła II miejsce w Miejskim Konkursie „Śladami bajek Mickiewicza”* Nasza uczennica z klasy VIa – Nikola Wladarz zajęła III miejsce jako solistka w IV Wojewódzkim Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej WIELOWIEŚ 2011 w kategorii szkół podstawowych* Nasze uczennice z klasy III A brały udział w międzyszkolnym konkursie plastyczno-literackim „Jesienna gra barw” i zajęły następujące miejsca:II miejsce – Wiktoria Kuklawyróżnienia: Paulina Drozdowska i Wiktoria Pogoda* Nasz uczeń Michał Korzekwa z klasy VI A będzie reprezentował szkołę w etapie Rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego z elementami historii.

Ile do wakacji?




Pogoda Zabrze z serwisu

Jesteśmy na Facebooku


Zachęcamy rodziców do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i opiniami na FB lub drogą mailową: sp18zabrze@wp.pl

Blog z języka angielskiego







Kalendarz

Październik 2017
P W Ś C P S N
« wrz    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
















PisuPisu.pl



















































































































































Administracja

  • Zaloguj się