Osiągnięcia sportowe

Rok 2016/17

orlik_2017

Imsc_minipiłkanozna_2017
*Szkolna drużyna chłopców zajęła I miejsce w Mistrzostwach Zabrza Szkól Podstawowych w Minipiłce nożnej.

III_chlopcy_siatkowka_2017

*Szkolna drużyna chłopców zajęła III miejsce
w Mistrzostwach Zabrza w Minipiłce siatkowej.

siatkówka_dziewczyny_17
* Szkolna drużyna dziewcząt zajęła IV miejsce w Mistrzostwach Zabrza Szkół Podstawowych w mini piłce siatkowej.

tymbark_17_marzec

badminton_dziewczyny_IV_2017
*Szkolna drużyna dziewcząt zajęła IV miejsce w zawodach rejonowych w badmintonie.

badminton_2msc_dziewczyny_17
* Szkolna drużyna dziewcząt zajęła II miejsce w Mistrzostwach Zabrza szkół podstawowych w badmintonie.

Rok 2015/16

tymbark_16

* III miejsce w wojewódzkim finale XVI turnieju Piłki Nożnej
z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku.
Zobacz galerię –>

* Szkolna drużyna chłopców zdobyła 3 miejsce w Mistrzostwach Zabrza w siatkówce chłopców.

* Szkolna drużyna dziewcząt i chłopców awansowała do półfinału Mistrzostw Zabrza w mini siatkówce

Rok 2014/15

tymbark

*Szkolna drużyna piłkarska z klas I zdobyła IV miejsce w Wielkim Finale U – 8 „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”

tymbark
Szkolna drużyna piłkarska z klas I zdobyła miejsce w turnieju o puchar Tymbarku „Z podwórka na stadion”

Rok 2013/14

*Nasza szkoła zajęła I miejsce w konkurencjach sportowych z okazji Dnia Dziecka organizowanych przez Gimnazjum nr 9 pod patronatem Rady Dzielnicy Zaborze Północ

* Kinga Kubacka zajęła I miejsce w konkurencjach sportowych z okazji Dnia Dziecka organizowanych przez Gimnazjum nr 9 pod patronatem Rady Dzielnicy Zaborze Północ

*Szkolna drużyna chłopców zajęła III miejsce w Mistrzostwach Zabrza Szkół Podstawowych     w Minisiatkówce

*Szkolna drużyna dziewcząt zajęła II miejsce w Mistrzostwach Zabrza Szkół Podstawowych     w Minisiatkówce

* Szkolna drużyna dziewcząt zajęła IV miejsce w Zabrzańskich Mistrzostwach w Tenisie Stołowym

* Szkolna drużyna chłopców zajęła IV miejsce w Mistrzostwach Miasta Zabrza w Ringo

* Szkolna drużyna dziewcząt zajęła VI miejsce w Mistrzostwach Miasta Zabrza w Ringo

Rok 2012/13

* Szkoła zajęła I miejsce w IV Zabrzańskich Igrzyskach Sportowych

* Szkolna drużyna dziewcząt zdobyła II miejsce w Turnieju Siatkówki Halowej z okazji Dnia Dziecka o Puchar Stowarzyszenia Volleyball MOSiR Zabrze

* Szkolna drużyna chłopców  zdobyła II miejsce w Rejonowych Zawodach Badmintonowych.

* Szkolna drużyna zdobyła II miejsce w Mistrzostwach Zabrza Szkół Podstawowych w Badmintonie Chłopców.

Rok 2010/11

• Szkoła zajęła I miejsce w Mistrzostwach Zabrza Szkół Podstawowych w piłce siatkowej plażowej w kategorii chłopcówSzkoła zajęła I miejsce w Mistrzostwach Zabrza Szkół Podstawowych w minisiatkówce w kategorii chłopców
  • Mistrzostwa Zabrza w szachach:- drużyna chłopców zajęła 7 miejsce- drużyna dziewcząt zajęła 8 miejsceRok 2008/09
  • Szkolna drużyna siatkowa zajęła I miejsce w Mistrzostwach Zabrza Szkół Podstawowych w siatkówce plażowej w kategorii chłopców.
  • Szkolna drużyna siatkowa zajęła I miejsce w Mistrzostwach Zabrza Szkół Podstawowych w siatkówce plażowej w kategorii dziewcząt.