9 Listopad 2019

„Hogwarts by Night”

Autor: sp18admin. Kategorie: News .

nockaWczoraj, z piątku na sobotę odbyła się nocka w szkole pod hasłem „Hogwarts by Night”. Nasza szkoła zamieniła się na kilka godzin w akademię magii i czarodziejstwa. Odwiedzili nas między innymi Harry Potter, Hermiona, Ron, Jęcząca Marta, Dementorzy, czarodzieje i czarodziejki, a także wiele fantastycznych postaci. Uczniowie mieli okazję poznać etymologię zaklęć, bawili się w kodowanie, pokazywali swoje talenty (jeszcze raz brawa dla Team Berta za zjawiskowy występ – do tej pory nie wiedzieliśmy, że podkład muzyczny do książki z chemii może tak wpadać w ucho, brali udział w konkursie na najciekawszy strój, wykazali się wiedzą na temat książkowej wersji powieści J.K. Rowling, trenowali quidditcha, z zaangażowaniem słuchali wykładu o historii magii, a także pisali własne opowiadania! Po zajęciach odbyła się dyskoteka, a zaraz po niej udaliśmy się do klas, gdzie wspólnie oglądaliśmy filmy o Harrym Potterze.

Serdecznie dziękujemy uczniom za przybycie, za pomoc w przygotowaniu szkoły przed i po wydarzeniu, za fantastyczną i odpowiedzialną zabawę, za zaangażowanie w przygotowane zajęcia oraz gratulujemy kreatywności w doborze kostiumów.Jesteśmy na Facebooku
Blog z języka angielskiegoKalendarz

Grudzień 2019
P W Ś C P S N
« lis    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  Administracja

  • Zaloguj się