13 Wrzesień 2018

UWAGA AKCJA!!!

Zachęcamy całą społeczność szkolną (uczniów z rodzicami, nauczycieli, pracowników szkoły) do wzięcia udziału w akcji Fundacji Ekologicznej ARKA KSIĄŻKA WSPIERA BOHATERA.
„Dajemy drugie życie książkom, promujemy postawy społeczne,
SPEŁNIAMY MARZENIA DZIECI”– możemy przeczytać na stronie Fundacji.
„Jednym z efektów akcji jest udział ponad 300 dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych w bezpłatnym seansie filmowym. Organizujemy także akcje promujące czytelnictwo oraz warsztaty ekologiczne.”
Doceniając cele przyświecające tym działaniom chcemy włączyć się do akcji zbierania książek.

Książki proszę przynosić do końca września do bibliotek szkolnych (w obu budynkach). Zostaną one przekazane Fundacji Arka w październiku – Międzynarodowym Miesiącu Bibliotek Szkolnych

RAZEM ZRÓBMY COŚ DLA INNYCH!
Każdy może zostać bohaterem na miarę swoich możliwości.

Ile do wakacji?

Zachęcamy rodziców do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i opiniami na FB lub drogą mailową: sp18zabrze@wp.pl

Wrzesień 2018
« cze