20 Marzec 2018

Zabawa dla całej rodziny w salonach Black Red White!

BRW PLAKAT dużyW weekend 24-25 marca w salonach Black Red White w Będzinie, Chorzowie i Zabrzu. czekają na odwiedzających spektakle teatralne, warsztaty aranżacji szafy i konkursy z nagrodami – przyjdź i skorzystaj bezpłatnie!
W ten weekend salony Black Red White w Będzinie, Chorzowie i Zabrzu odwiedzą teatry lalek. Codziennie o godzinie 12.00, 15.00 i 17.00 będzie szansa na obejrzenie spektaklu “Kłamstwa kozy” w wykonaniu Teatru Lalek Pinokio.
Dodatkowo dzieci i dorośli będą mogli skorzystać z zajęć warsztatowych. Dorośli stworzą przedmioty do aranżacji i dekoracji szafy: woreczki zapachowe z naturalną lawendą, organizery na bieliznę, wieszaki biżuterię i wszystko, co podpowie im wyobraźnia.
Dzieciom pokażemy, jak wykonać pacynki z pojedynczych skarpetek i rękawiczek oraz jak sprawić, żeby te zagubione się odnalazły.
Wszystkie materiały niezbędne do wykonania przedmiotów będą dostępne na stanowisku warsztatowym, a gotowe dekoracje ich twórcy zabiorą do domu.
Przez cały weekend do dyspozycji odwiedzających salony będą projektanci wnętrz oraz fizjoterapeuci. Specjaliści będą służyć pomocą w zakresie aranżacji przestrzeni oraz doradzą w doborze materaca i poduszki.
Na naszych gości czeka też konkurs na …wypełnienie szafy jak największą liczbą poduszek! Do wygrania będą atrakcyjne nagrody: pierwsze miejsce: karta podarunkowa na 500 zł drugie miejsce – karta o wartości 300 zł, trzecie – 200 zł, do wykorzystania na wyposażenie szafy.
Przyjdź i skorzystaj bezpłatnie ze wszystkich atrakcji!

Ile do wakacji?

Zachęcamy rodziców do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i opiniami na FB lub drogą mailową: sp18zabrze@wp.pl

Kwiecień 2018
« mar